Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 605 producten.
De waterdichte Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor uiterst Op hoge temperatuur beschermt
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
1.4mm Thermische Isolatievlam - vertragersstof 700 c-de Bescherming van de Graadhitte
| wieght: | 1100 g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 1,5 mm-dikte |
| breedte: | 1,5 meter of OEM |
De silicone Met een laag bedekte Stof van de de Brandbarrière van de Glasstof voor Thermische Isolatie
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Één Kant of Beide Zijpu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Rookgordijnen van Brandgordijnen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Het hittebestendige Rubber van het Isolatiesilicone bedekte Glasvezeldoek/stof voor Deur/gordijn/uitbreidingsverbinding/lassen met een laag
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
van de het Glasstof van 590 g/sqm de Silicone Met een laag bedekte Stof van de de Brandbarrière voor Hittebestendige Isolatie
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Pu Met een laag bedekte Glasstof met hoge weerstand voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de schuringsweerstand Pu voor de Uitbreidingsverbindingen van de Stoffenbuis
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof met hoge weerstand voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Zwarte Antistatische PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Stofbekleding
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven duidelijk |

