Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 605 producten.
Hittebestendige Pu Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de thermische Isolatiebrandbeveiliging voor Lassendeken
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Van de polyurethaan (Pu) de Met een laag bedekte Glasvezel Stof voor Thermische Isolatie en Brandbeveiliging
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Brandwerende polyurethaan PU-gecoate glasvezelstof Brandwerende thermische isolatie
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Versterkte Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Algemene de Brandisolatie van de Lassenbescherming
| Materiaal: | ceramische vezelisolatie, glasvezeldoek |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Stoffen van de thermische Isolatie de Materiële Pu Met een laag bedekte Glasvezel voor Zure en Alkaliweerstand
| naam: | Polyurethaan Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460gsm |
Aluminiumfolie Gelamineerde Stof voor Thermische Isolatiedekking, Hittebestendig Gordijn, Buis
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
1.7mm van de de Doekhitte van de Aluminiumfolieglasvezel de Stof van de het Schildglasvezel voor Vuurvast en Waterdicht
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De Dekking van de de Glasvezelisolatie van de hittewacht voor Isolatie van Flenzen en Pijpen
| Materiaal: | ceramische vezelisolatie, glasvezeldoek |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
0.7mm Polyurethaan Met een laag bedekte Glasstof voor lassendeken
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Waterdichte Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Brandgordijnen en rookgordijnen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |

