Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 605 producten.
Fabriek Groothandel Afneembare en herbruikbare zachte warmte-isolatie-deklaag Hoogtemperatuur glasvezel stoffen isolatie jas
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Stof van de silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel voor de Verwijderbare Matras van de Isolatiedekking
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Met siliconen gecoate glasvezelstof voor verwijderbare isolatiehoes
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Vuurvaste Verwijderbare Vuurvaste Verwijderbare de Isolatiedekking van het Isolatiejasje
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
De thermische Isolatie Pu bedekte Glasvezelstof/Hoge Hittebestendige Stof 1.2mm voor Flexibele Uitbreidingsverbinding met een laag
| Eenheidsgewicht: | 30.88 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,057 duim |
Materialen de op hoge temperatuur van de de Doek Thermische Isolatie van de Aluminiumfolieglasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven of aangepaste keperstof |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Draad Versterkte Silicone Met een laag bedekte Glasdoek op Thermische Isolatiedekking
| Productnaam: | Draad Versterkte die Glasstof op Thermische Isolatiedekking wordt gebruikt |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezelstof, roestvrij staaldraad |
| Sleutelwoord: | draad versterkte glasstof |
Stoffen de op hoge temperatuur van de Aluminiumfolieglasvezel voor Lassen/Brandbeveiliging en Thermische Isolatiematerialen
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven of aangepaste keperstof |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Remoavble-Thermische de Matras Thermische Deken van de Isolatie Thermische Dekking
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Hoogtemperatuurisolatie en stoffen zijn van vitaal belang bij de vervaardiging van afneembare dekens, buisverpakkingen.
| Alkali content: | Alkali Free |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Thickness: | 0.41mm |

