Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1360 producten.
1Warmtebestendige e-glas met siliconencoating (850 g/m2)
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Silicone-gecoate glasvezelstof ¥ 260°C hittebestendig en brandwerend
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Gecoat met siliconen glasvezel E-glas vuurbestendig hittebestendig
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| WEVE TYPE: | keper geweven of aangepast |
Vuurvast siliconen gecoat glasvezelweefsel hittebestendige isolatie
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Silicone-gecoate glasvezelstof brandwerend hittebestendig e-glas
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Silicone-gecoate glasvezelstof warmtebestendige brandbestendige isolatie
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Met een laag bedekte Hittebestendige de Glasvezelstof van de vlamweerstand Silicone
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
Hoogtemperatuurstoffen Hittebestendige stoffen, touwen, banden en mouwen
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Brandbestendig, grijs siliconen bekleed glasvezelstof
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of op maat gemaakt |
De Glasvezelstof op hoge temperatuur van het Glasvezel Hoge Kiezelzuur voor het Branden niet
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |

