Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1360 producten.
Siliconen-gecoat slijtvast aramide doek – groothandel voor robotovertrekken
| Basisstof: | Aramide doek |
|---|---|
| Weeftype: | Vlak |
| Gewicht: | 500gsm |
Van de de oliënweerstand van de vetweerstand glasvezel de op hoge temperatuur PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
Silicone Met een laag bedekte glasvezel die Algemene van de de Dekensglasvezel van de Broodjesbrand de Vertragersdekens lassen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0,4 mm - 0,8 mm |
E-Glas Glasvezel Stof Hoogtemperatuur Bescherming Silicone Gecoat Brandbestendig
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
De goede Vlam van de de Glasvezelstof van de Schuringsweerstand Pu Met een laag bedekte - Waterdichte vertrager
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
E het Glassilicone bedekte 1.6m X1.8m glasvezel met een laag die Algemeen Broodje lassen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0,4 mm - 0,8 mm |
Antistatische Glasvezelstof voor de Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Duidelijke Geweven PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Stootkussens van de Hitteisolatie
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
PTFE op hoge temperatuur bedekte Geweven Aangepaste Glasvezelstof met een laag
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Stof van de de Stoffen de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van de vlamweerstand
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| SLEUTELWOORD: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |

