Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1617 producten.
Gekleurde Dekkings Thermische Isolatie Fabri/Silicone Doordrongen Glasvezeldoek
| breedte: | 1 / 1,5 meter |
|---|---|
| Kleur: | rood |
| Merk: | Suntex |
Gele groene PU-gecoate glasvezelstof, brandgordijnmateriaal voor luchtdistributiesysteem en laswerkzaamheden
| gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Isolatie van de op hoge temperatuur/Stof hittebestendige, Vuurvaste, Thermische de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
32-34 oz. Brand - Doek van de vertragers de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Ruwe Brand, Vonken, Vloeibare Ijzerbescherming
| Bevindende Temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Deken de op hoge temperatuur van het Glasvezellassen
| Eenheidsgewicht: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1200mm |
| standaarddikte: | 0,028 duim |
550°C hittebestendige, met acryl gecoate glasvezel lasdeken
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
460 g/m2 0,41 mm PU-gecoate glasvezelstof met 1,5 m/1,55 m breedte voor hoge temperatuur thermische isolatie
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Grijs |
460 g/m2 0,41 mm M0 Vuurbestendige PU-gecoate glasvezelstof voor brandwerende dekens
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Grijs |
De luchtdistributie leidt 0.21mm Zwarte Brand - van de Glasvezelbroodjes van de vertragersstof Polyurethaan 2 Kanten het Met een laag bedekken
| Eenheidsgewicht: | 32.35 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0,047 duim |
32 van de de Glasvezeloz Stof Op hoge temperatuur van het Stoffensilicone voor Lassengordijnen en Lassendeken
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |

