Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 329 producten.
Hoogtemperatuur 1700°C Glasstof van siliciumvezel voor branddek
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | 550 graden Celsius |
| Gewicht: | 1920 g/sqm |
Vuurvaste Hoge Silica 1000 c Glasvezel Glasvezeldoek op hoge temperatuur voor Thermische Isolatiejasje
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | 550 graden Celsius |
| Gewicht: | 1920 g/sqm |
Bestand tegen hoge temperaturen, vlamvertragend, hoog silicasilicium gecoat twill geweven glasvezeldoek
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | 550 graden Celsius |
| Gewicht: | 1920 g/sqm |
Hoogtemperatuurbestendige brandbestendige isolatie waterdicht hoog silica glasvezelstof
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | 550 graden Celsius |
| Gewicht: | 1920 g/sqm |
Vermiculiet Gecoate Glasvezel Lasdeken 1200°C Hittebestendig
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
De Glasvezeldoek Op hoge temperatuur 36OZ van het ranonkelkiezelzuur voor Op zwaar werk berekend Lassengordijn
| Eenheidsgewicht: | 36oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte/Nominale Dikte: | 0.037inch |
Het Silicone Rubberstof van de thermische Isolatie Vuurvaste Glasvezel voor Lassenbescherming
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
4H het type van satijnweefsel de Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste Stof van de Kiezelzuurglasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Stoffen van de de Glasvezeldoek Gelamineerde Glasvezel van het hitte de Weerspiegelende Zilveren Aluminium voor Branddekens
| Gewicht: | 650 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,6 mm |
| Kleur: | Zilver |
100% niet van het de Stoksilicone van het kiezelzuurgel het Hittebestendige Baksel Mat With Custom Printing
| Materiaal: | glasvezelstof, calciumsilicaat |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 700 c-Graad |
| gewicht: | 1100 g/sqm |

