Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 831 producten.
3732 media Plicht Met een laag bedekte Waterdichte het Lassendoek van de Brand Algemene Glasvezel
| Gewicht: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
De hoge Doek van de Kiezelzuurglasvezel voor het Met een laag bedekken met Verschillende Elastomeren en Polymeren
| Eenheidsgewicht: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| standaarddikte: | 0.024inch |
Aluminiumfolie Glasvezeldoek Brandwerende verpakkingsmaterialen voor hittebestendig
| Color: | Silver |
|---|---|
| Application: | Fittings and flange covers |
| Weight: | 450g/sq.mtr |
SUNTEX Aluminiumfolie Glasvezelstof
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Toepassing: | Montage en flensdekking |
| Gewicht: | 450g/sq.mtr |
Bestand de Brand Algemeen Materiaal Op hoge temperatuur van 650 C op een Broodje 1.4mm Grafiet Met een laag bedekt Firestop Brand Algemeen Broodje
| Nominaal Gewicht: | 1100 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
32oz de rode Doek van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassen Algemene Vuurvast makende Textiel
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz het broodje van de glasvezeldoek |
| Deklaag: | Siliconerubber |
Twee Kantensilicone Met een laag bedekte Glasvezel die Algemene Fabriek lassen
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De Doek Op zwaar werk berekende Vuurvaste Lasser van de siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel Blanket For Industrial, het Kamperen, Rokers en Grills
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 730 g/sqm-OEM |
| Dikte: | 0,53 mm-OEM |
12oz de bulkglasvezel die Algemeen Broodje lassen beschermt tegen Vonkenvlam - vertrager
| Toepassing: | Lassenbescherming |
|---|---|
| Gewicht: | 18 oz/yd2 |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
Vuurvaste Vuurvaste Acryl Met een laag bedekte 100%-Glasvezel voor het Rookgordijn van de Branddeur
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of OEM |
| Toepassing: | Brandbeveiliging |

