Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 869 producten.
Van de de Doekstof van de glasvezelvervaardiging Kiezelzuur Met een laag bedekt het Fiberglasmateriaal
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Dikte: | 0.65mm |
White Fireproof Silicone Rubber Coated Fiberglass Cloth High Temperature Resistance Waterproof Material Fiberglass Fabric
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Liquid Silicone Rubber Coated Double Sided Corrosion Resistant Fiberglass Welding Blanket Fire Retardant
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Van de de Plichtsglasvezel van 0,2 Mm Licht Hittebestendig Algemeen Materieel Silicium Met een laag bedekt de Doekbroodje
| Het industriële Gewicht van het Brand Algemene Broodje: | 260 g/m2-OEM |
|---|---|
| Dikte: | 0,23 mm |
| Kleur: | Witte OEM |
Vlam 7628 - vertrager Geweven Elektronische de Hitteisolatie van de Glasvezeldoek 550C
| Toepassing: | Hitte Tthermocovers |
|---|---|
| Gewicht: | 6oz |
| Het werk temperatuur: | 1000 F |
Vlam - is de vertrager Geweven het netwerkband van de Glasvezelvezel groot voor Pijp die, Naden, Barst, Boot, het Vormen winden
| Toepassing: | Hitte Tthermocovers |
|---|---|
| Gewicht: | 6oz |
| Het werk Temperatuur: | 1000 F |
De Doek Op zwaar werk berekende Vuurvaste Lasser van de siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel Blanket For Industrial, het Kamperen, Rokers en Grills
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 730 g/sqm-OEM |
| Dikte: | 0,53 mm-OEM |
Vlamvertragend met siliconen gecoat glasvezelweefsel met temperatuurbestendigheid -50°C tot 500°C en 400 g/m² gewicht
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
High Temperature Resistant Thermal Insulation Fiberglass Fabric Silicone Fabric Cloth for Welding Fire Blanket
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Red Double Sides Fiberglass Fabric Fireproof High Temperature Thermal Insulation Silicone Rubber Coated Fabric Cloth
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

