Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 869 producten.
Hoogtemperatuurbestendige siliconen gecoate glasvezel E-glas brandwerend siliconen gecoate glasvezel stof
| Temperature resistance: | -50 C degree to 500 C degree |
|---|---|
| Weight: | 400 g/sqm |
| Thickness: | 0.3 mm |
Fireproof Welding Blanket with 1800C Temperature Resistance and M0 Fire Rating - Polyurethane Coated Heavy Duty Welding Mat
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Hittebestendige, brandwerende siliconen gecoate glasvezeldoek
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
E-Glass High Silicone Coated Fiberglass Cloth with 50 m / 100 m Roll Length for Heat and Fire Resistance
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Double Sided Silicone Coated Fiberglass Cloth with 50 m / 100 m Roll Length Weatherproof and Water Repellent
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Thermische isolatie Silicone stof E-glas Hoogtemperatuurbestendige Silicone gecoate glasvezel voor brandpreventie
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Hittebestendige de Thermische Isolatiestof van 550C/Doek van de Silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Gewicht: | 590 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,45 mm |
| Kleur: | rood |
Van het de Glasvezellassen van 0,7 Mm Dikte de Doek Firestop niet Stok met binnen Draad
| breedte: | 1.5 M |
|---|---|
| Kleur: | Grijze OEM |
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C aan 500 C |
Industriële stof van glasvezel met siliciumcoating voor het lassen van gordijnen
| Gewicht: | 560g/sqm |
|---|---|
| Dikte van de stof van glasvezel: | 0.4 mm |
| Kleur: | ZILVERGRAUW |
Van de de Doekstof van de glasvezelvervaardiging Kiezelzuur Met een laag bedekt het Fiberglasmateriaal
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.65mm |

