Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 869 producten.
Stof compensator doek met 1700 graden Celsius temperatuurbestendigheid, 600 gsm gewicht en alkali-vrij hoog silicaweefsel
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
De Glasvezelstof op hoge temperatuur van het Glasvezel Hoge Kiezelzuur voor het Branden niet
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
Aluminiumfolie Gelamineerde Stof voor Thermische Isolatiedekking, Hittebestendig Gordijn, Buis
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
Chemische Bestand Glasvezeldoek Op hoge temperatuur/de Hoge Hittebestendige Schuring van de Kiezelzuurdoek
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 1.3mm |
600g Stof de op hoge temperatuur van het Weerstandskiezelzuur voor Uitbreidingsverbinding
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
600g Stof de op hoge temperatuur van het Weerstandskiezelzuur voor de Schakelaar van de Stoffenbuis
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
Het chemische Bestand het Smelten van Ptfe Hashima Smelten van Ptfe van de Machineriem Aangepaste Grootte
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 1.3mm |
2mm van de de Glasvezeldoek van de Silicaat de Ceramische Aluminiumfolie Thermische Isolatie
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
SUNTEX Silica Stof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Verpakkingen: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
1000C Glasvezeldoek op hoge temperatuur, Hoge van de de Stoffenbrand van de Kiezelzuurglasvezel de Barrièredoek
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 1.3mm |

