Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 824 producten.
SUNTEX Neopreen-gecoate glasvezelstof
| Naam van het product: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0.45mm |
De acryl Met een laag bedekte Vuurvaste Stof Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof 550C
| breedte: | 1.52 mtr |
|---|---|
| Kleur: | Wit of OEM |
| Merk: | Suntex |
460gsm de polyurethaan Met een laag bedekte Thermische Isolatie van de Glasvezelstof
| Naam: | Polyurethaan Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460gsm |
De uitstekende Stof van de Treksterkte Acryl Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassendeken
| Kleur: | gouden Vuurvaste Glasvezelstof |
|---|---|
| Toepassing: | rookgordijn, het lassen bescherming |
| breedte: | 183cm |
Stof op hoge temperatuur van de Weerstands de Neopreen Met een laag bedekte Glasvezel - Flexibele Stoffenschakelaar
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Hoogtemperatuurbestendige met neopreen beklede glasvezelstof
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0.45mm |
Neopreen gecoate glasvezel 600 gm 50 meter rollengte
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0.45mm |
Neopreen Gecoat Glasvezelweefsel Voor Branddeken Lasdeken Compensator
| Naam van het product: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0.45mm |
Hittebestendige thermische isolatie neopreen gecoat glasvezelweefsel
| Naam van het product: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0.45mm |
1.0mm 30oz de Vuurvaste Vlam van de Glasvezelstof - het Gordijn van de vertragersrook
| Kleur: | gouden Vuurvaste Glasvezelstof |
|---|---|
| Toepassing: | rookgordijn, het lassen bescherming |
| Breedte: | 183cm |

