Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 824 producten.
Branddeur PTFE gecoate glasvezelstof voor stofafzetting
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Awesome gecertificeerde brandwerendheid PTFE gecoate glasvezel stof hittebestendige deken
| naam: | ptfe met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Voordeel: | Bestand op hoge temperatuur |
Waterdichte Brand/Vlam - Doek Hittebestendige PTFE van de vertragers bedekte de Hittebestendige PTFE Glasvezel Glasvezelstof met een laag
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Elektronisch Isolatie en HittePersmededelingsblad
| Naam: | ptfe met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| voordeel: | Bestand op hoge temperatuur |
De silicone met een laag bedekte doek van de het siliciumrubber met een laag bedekte glasvezel van de glasvezelstof
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
560g van de de Brandweerstand van de siliconedoek de Stof van de de Deklaagglasvezel voor Vuurvast Gordijn
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De goede Chemische Stof van de Weerstandssilicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Isolatiefacings
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
0.41mm Stof Twee van de Diktepu Met een laag bedekte Glasvezel Vrij Kantenalkali
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm Dikte |
De Bestand stof op hoge temperatuur van de Thermische Isolatie Vuurvaste silicone met een laag bedekte glasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Stof op hoge temperatuur van de isolatie de vuurvaste silicone met een laag bedekte glasvezel
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
|---|---|
| Gewicht: | 580g/sqm |
| Dikte: | 0,45 mm |

