Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 878 producten.
E de Stof van de Glasglasvezel voor Boot FRP GRP, Hitteisolatie Met een laag bedekt /Vermiculite/PU/Silicone Op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
|---|---|
| Gewicht: | 580g/sqm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Hoogtemperatuurbestendige met neopreen beklede glasvezelstof met water- en corrosiebestendigheid voor industriële toepassingen
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Hoogtemperatuurbestendige chemische bestandheid brandvertragend Neopreen bekleed glasvezelstof voor industriële toepassingen
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Antistatische Glasvezelstof voor de Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Schuring en de Chemische Stof van de Weerstandsglasvezel voor de Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Antistatische Vuurvaste Glasvezelstof voor de Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Deze flexibele stoffenverbinding is gemaakt van hoogtemperatuurbestendige glasvezelstof bedekt met neopreen, die een betrouwbare prestatie levert in extreme thermische omgevingen
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Acryl Met een laag bedekte Vuurvaste Glasvezelstof voor het Vuurvaste Gordijn van het Gordijnlassen
| Breedte: | 1.52 mtr |
|---|---|
| Kleur: | wit of OEM |
| Merk: | SunTex |
Stoffen van de thermische Isolatie de Materiële Pu Met een laag bedekte Glasvezel voor Zure en Alkaliweerstand
| naam: | Polyurethaan Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460gsm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Isolatiefacings en Verwijderbare Isolatiedekens
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

