Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] bij elkaar passen 149 producten.
100% glasvezel lassen deken Hoge hittebestendigheid Branddicht deken lassen pads
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Groothandel Warmtebestendige siliconenstofstof Thermische isolatie voor branddek
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Brandblus Algemene van de de Vluchtglasvezel van de Keukenhuishouden Dik gemaakte Brand Algemene de Branddeken
| Dikte: | 0,2 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | Pu-Glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt Pu |
Hoogtemperatuurbestendige, brandvertragende, hoog siliciumglasvezelstof
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Sollicitatie: | Lasdeken |
| Dikte: | 0,4 mm |
De Brandgordijnen van branddekens voor Olie en Gasindustrie
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of geweven duidelijk |
Fire blankets For Welding Curtains & Blanket
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
16 Mil Dubbelzijdige Splatter Guard Lasdek en brandwerend deken voor industriële bescherming
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 Oz 16 Mil Dubbelzijdige Lasdeken Brandwerende Deken voor Bescherming tegen Hoge Temperaturen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 Oz 1000°F Vuurvaste Lasdeken met 16 Mil Dikte voor Hoge Temperatuur Slijpvonk
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 oz hoge flexibele lasdek met een dikte van 16 mil voor warmte-isolatie en brandwerendheid
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |

