Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 580 producten.
Hittewacht Fiberglass Insulation Cover voor Isolatie van Flenzen en Pijpen
| Materiaal: | ceramische vezelisolatie, glasvezeldoek |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezel Fab For Thermal Insulation Covers
| Temperatuurweerstand: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Typeglasvezel: | E glas |
| Gewicht: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
De Stoffendoek van het thermische Isolatiesilicone Met een laag bedekte Fiberglas voor Algemene Comité Dekking
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | C-glas |
0.8mm Vuurvaste Thermische Isolatiestof voor het Algemene Broodje van de Lassenbescherming
| Toepassing: | Brand beschermende deken |
|---|---|
| Gewicht: | 25 oz/yd2 |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
Isolatiestoffen op hoge temperatuur voor Turbinedekens in Zeeproject
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| De industriële Breedte van het Brand Algemene Broodje: | 920mm |
| Dikte: | 0.6mm |
De Thermische Isolatiestof Op hoge temperatuur van 800 C voor het Maken van Verwijderbare Jasje en Dekking
| Dikte: | 1,4 mm-dikte |
|---|---|
| Weefselband: | Het weefsel van Panama |
| Gewicht: | 1220 g/sqm |
Glasvezeldoek/stof gecoat met PU-materiaal voor lasbescherming Vlamvertragende stof voor hitteschildafdekkingen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460 g/sqm |
Brand - Stof van de vertragers de Bilaterale Silicium Met een laag bedekte Glasvezel voor Hittebestendige Isolatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Rook en Brandgordijn
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Fireproof Thermal Insulation Silicone Coated Fiberglass Fabric with 1 / 1.2 / 1.5 meter Width and 50 m / 100 m Roll Length
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

