Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 580 producten.
Thermische isolatie Silicone gecoate glasvezel Stoffen Stof Gewoon geweven
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Gemiddeld |
| Type garen: | C-glas |
Thermische isolatie Silicone bedekte glasvezel Stoffen Stof Breedte 0,8 m tot 2 m
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Gemiddeld |
| Type garen: | C-glas |
warmte-isolatie en brandbeveiliging met siliconen bekleed glasvezelstof
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Gemiddeld |
| Type garen: | C-glas |
0.4mm Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare Thermische Isolatiedekens
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Van de het Fiberglasdoek van de hitteisolatie Stof van de het Silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Temperatuurweerstand: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Typeglasvezel: | E glas |
| Gewicht: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Van de de stoffen BESTAND STOF van de silicone de rubber met een laag bedekte glasvezel DOEK van de de UITBREIDINGSverbinding
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Geïsoleerde siliconen beklede glasvezel stof voor dekens, panelen en dekens
| Material: | fiberglass fabric |
|---|---|
| Alkali content: | medium |
| Yarn type: | C-Glass |
Hittebestendige de Thermische Isolatiestof van 550C/Doek van de Silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Gewicht: | 590 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,45 mm |
| Kleur: | rood |
550 Graadbrand - de Glasvezeldeken van de vertragers Thermische Isolatie voor Lassengordijn
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | middel |
| Garentype: | C-glas |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek Op hoge temperatuur voor Lassendeken
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |

