Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1584 producten.
De thermische Isolatie PTFE bedekte Glasvezelstof Gemakkelijk om allerlei vet, vlekken of andere gehechtheid op zijn schoon te maken met een laag
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
De groene Doek Op hoge temperatuur van de het Gordijnstof van de Glasvezelbrand voor het Opbouwen van Vuurleidingssysteem
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
De met een laag bedekte Brand Pit Mats van de Siliconeglasvezel voor Onderbrandkuil, Grillmatten voor Openlucht het Terrasbeschermer van het Grilldek
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
Zilveren Grey Silicone Coated Fiberglass Fabric voor Vuurvaste Verwijderbare Isolatiedekens
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
Hoge - de Glasvezelsilicone Met een laag bedekte Vlam van de kwaliteitsfabriek - vertragersstof voor de Zonneblinden van de Gordijnrol
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
De silicone Met een laag bedekte Polyisocyanurate van de Glasvezelstof Pir/Pu Raad van de Schuimisolatie voor Hvac
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
Het beste van de het Brandblusapparaatballon van de Kwaliteits Milieuvriendelijke Bal Droge Poeder van Abc om Baltype Brandblusapparaatbedelaars
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Kleurrijke Silicone Met een laag bedekte Glasvezel Brandbestrijdingsdekens 1x1m 1.2x1.2m 1.2x1.8m 1.8x1.8m
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
Van de de Zonneblindensilicone Met een laag bedekt Glasvezel van de gordijnrol van de het Lassenbrand Algemeen de Matrasstootkussen
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | blauw |
De silicone Met een laag bedekte Stof van de de Brandbarrière van de Glasstof voor Thermische Isolatie
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

