Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1590 producten.
Met een laag bedekte het Glasstof op hoge temperatuur 1 van Thermocovers Ptfe Zij17oz-Brandbarrière
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
Populairste van de het Glasdoek van de Stoffenglasvezel E Met een laag bedekte het Fiberglasstof Pu
| De eenheid weegt: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Aanpasbare PTFE-gecoate glasvezelstof met een superieure brandwerendheid en slijtvastheid voor thermische isolatie
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
De Met een laag bedekte Brand van de luchtdistributie Pu - vertragersdoek die Stoffencanvas isoleren 0.43mm Rookgordijnen
| De eenheid weegt: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Hoge Thermische van de de Glasvezelstof van Matrasptfe van de het Stofbekleding Zwarte Antistatische Met een laag bedekte de Glasvezelstof PTFE
| Eenheidsgewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1520mm |
| Totale Dikte: | 0.45mm |
400g/sqm silicone Met een laag bedekte die Glasvezelstof in Flexibele Stoffenschakelaar wordt gebruikt
| Materiaal: | 400g/sqm silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Van de het Glasstof van Thermocovers Ptfe Met een laag bedekt van de de Brandbarrière de Thermische isolatiestootkussen op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Waterdichte PU-gecoate glasvezeldoek voor het lassen van dekens en het lassen van gordijnen
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Rook en Brand Gekleurde Silicone bedekte het Op hoge temperatuur van Gordijnstoffen Industriële Glasvezelstructuur met een laag
| Gewicht: | 830g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0.65mm |
| Kleur: | wit |
Van de Uitbreidingsverbindingen van de Siliconestof de Vuurvaste Doek op hoge temperatuur en Waterdicht
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

