Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ ptfe fiberglass thermal insulation fabric ] bij elkaar passen 236 producten.
Hoge Thermische van de de Glasvezelstof van Matrasptfe van de het Stofbekleding Zwarte Antistatische Met een laag bedekte de Glasvezelstof PTFE
| Eenheidsgewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1520mm |
| Totale Dikte: | 0.45mm |
Chemische Bestand Ptfe Met een laag bedekte van de de Stoffen580g Brandbeveiliging van de Glasdoek de Thermische Isolatiedekking
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof met de Uitstekende Treksterkte van de Schuringsweerstand
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
Van de de Glasvezeldoek van Ptfe van de schuringsweerstand Chemische Bestand Waterdicht voor Olie en Gaspijp het Verpakken
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Grijs |
Van de de Glasvezelstof 17OZ van de vlamweerstand het PTFE Met een laag bedekte van de Thermische Isolatieshell Broodje van de de Glasvezeldoek
| Eenheidsgewicht: | 17oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0.016inch |
Van de het Glasstof van Thermocovers Ptfe Met een laag bedekt van de de Brandbarrière de Thermische isolatiestootkussen op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het ranonkelpatroon PTFE voor Isolatie Op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Aanpasbare PTFE-gecoate glasvezelstof met een superieure brandwerendheid en slijtvastheid voor thermische isolatie
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
Zwarte PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Thermische Isolatiesysteem
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 300C graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
PTFE-gecoate glasvezelstof met uitstekende brandwerendheid, chemische duurzaamheid en temperatuurbestendigheid bij 550 °C voor thermische isolatie
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |

