Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ ptfe fiberglass thermal insulation fabric ] bij elkaar passen 236 producten.
Op zwaar werk berekende van de de Glasvezelstof van de Lassenbescherming Algemene Doek Op hoge temperatuur 2.6mm Met een laag bedekt Grafiet
| Nominaal Gewicht: | 1150g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Nominale Dikte: | 2.6mm |
Doek van de silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-glas |
Thermische Isolatiekeperstof/satijn/Met een laag bedekte de Glasvezeldoek/stof van het duidelijk Weefselsilicone Rubber voor Uitbreidingsverbindingen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Stoffen van de de Glasvezeldoek Gelamineerde Glasvezel van het hitte de Weerspiegelende Zilveren Aluminium voor Branddekens
| Gewicht: | 650 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,6 mm |
| Kleur: | Zilver |
Doek de Op hoge temperatuur van de de Stoffenglasvezel van de kiezelzuurglasvezel voor verschillende oppervlaktebehandeling
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| standaarddikte: | 0.053inch |
De hoge van de de Glasvezeldoek van de Kiezelzuurglasvezel 200gsm Vuurvaste Stof voor Lassen
| Nominaal Gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
18oz kiezelzuur 0.6mm Industriële de Veiligheidsdoek van het Brand Algemene Broodje voor de Thermische Isolatiejasje van de Brandbarrière
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| De industriële Breedte van het Brand Algemene Broodje: | 920mm |
| Dikte: | 0.6mm |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Weerstand Op hoge temperatuur voor Thermische Isolatie
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Dikte: | 0,45 mm |
Niet - plak PTFE-Glasvezeldoek 1000 - 2000mm /0.45mm diktebreedte voor Thermische Isolatie
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Dikte: | 0,45 mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor van het de Isolatiestootkussen van de Isolatiedekking de Industriële Thermische Dekking
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |

