Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ ptfe fiberglass thermal insulation fabric ] bij elkaar passen 236 producten.
van de de glasvezel Beste Kwaliteit van 2020 de beste verkopende silicone met een laag bedekte Doek van het het Kiezelzuurfiberglas Hoge voor Lassen met Temperatuur
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
Glasvezel Sleeving met Stof die van de Silicone de Rubbersilicone Met een laag bedekte Glasvezel met een laag wordt bedekt
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
| Garenband: | C-glas |
De silicone met een laag bedekte doek van de het siliciumrubber met een laag bedekte glasvezel van de glasvezelstof
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Van de de Glasvezelstof van de Doek het Hittebestendige Stof Silicone Met een laag bedekte Silicone op hoge temperatuur CoateFabric
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
| Garenband: | C-glas |
560 Doek van de het Silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel van G/sqm 0.43mm voor Branddeken
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-glas |
Het silicone op hoge temperatuur bedekte Goede lichte, UV, en de oxydatieweerstand van de glasstof voor Lassenbescherming met een laag
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-GLAS |
De silicone Met een laag bedekte Waterdichte Vuurvaste Zak van de Glasvezeldoek voor Antiexplosiebatterij
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-glas |
Doek van de silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Branddeken en de mat van de brandkuil
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-GLAS |
1300g/m2 de Stof van het brandgordijn
| Type: | bestand ptfestoffen op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Zilveren de Glasvezeldoek van het Hitte Weerspiegelende Aluminium voor Flexibele Slang die Doel vervaardigen
| Gewicht: | 470 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |

