Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ ptfe fiberglass thermal insulation fabric ] bij elkaar passen 236 producten.
Industriële PTFE-gecoate glasvezelstof met temperatuurbestendigheid bij 550 °C en aanpasbare specificaties voor brandbestendigheid
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
Zacht en gemakkelijk te naaien PTFE-gecoat glasvezelweefsel met 550℃ temperatuurbestendigheid en uitstekende brandwerendheid voor industriële toepassingen
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
Met een laag bedekte het Glasstof op hoge temperatuur 1 van Thermocovers Ptfe Zij17oz-Brandbarrière
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het keperstofweefsel PTFE voor de Deken van de BARBECUEbrandbeveiliging
| naam: | ptfe met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Voordeel: | Bestand op hoge temperatuur |
Awesome gecertificeerde brandwerendheid PTFE gecoate glasvezel stof hittebestendige deken
| naam: | ptfe met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Voordeel: | Bestand op hoge temperatuur |
14 van de de Doekbrand van de Aluminiumfolieglasvezel van de de Isolatiedeken van de de Glasvezelmicrons Stof
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | Branddeken |
| Gewicht: | 13.2oz/yd2 |
De goede mechanische eigenschappen Stof van de Siliconedeklaag voor Verwijderbare Stootkussens Op hoge temperatuur
| Basisstof: | Satijn geweven glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
| Gewicht: | 1156gsm (34oz /sqyd) |
34 oz van de Siliconedeklaag de Stoffen voor Verwijderbare Stootkussens Op hoge temperatuur
| Basisstof: | Satijn geweven glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
| Gewicht: | 1156gsm (34oz /sqyd) |
Waterdichte Brand/Vlam - Doek Hittebestendige PTFE van de vertragers bedekte de Hittebestendige PTFE Glasvezel Glasvezelstof met een laag
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

