Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 549 producten.
Het silicium bedekte Oppervlaktebehandeling met een laag en isoleerde het Keperstof Geweven Weefseltype de stof van de siliconeglasvezel
| Gewicht: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Dikte: | 0.45mm |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
De stof van de siliconeglasvezel voor de thermische Geïsoleerde dekking van de jasjes thermische isolatie
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Van de Uitbreidingsverbindingen van de Siliconestof de Vuurvaste Doek op hoge temperatuur en Waterdicht
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De glasvezelstoffen met silicone rubberdeklaag op hoge temperatuur voor Isolatie behandelen de isolatiehefboom van de isolatiedeken
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
enige zijsilicone met een laag bedekte glasvezelstof en beide zijsilicone met een laag bedekt fiberglas
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
FabricsSilicone Met een laag bedekte Glasvezel op hoge temperatuur voor het Lassen van algemeen lassengordijn Kwaliteitswaarborg
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Rook en Brand Gekleurde Silicone bedekte het Op hoge temperatuur van Gordijnstoffen Industriële Glasvezelstructuur met een laag
| Gewicht: | 830g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0.65mm |
| Kleur: | wit |
Brand- en hittebestendige siliconen beklede glasvezel 850 g/m2 voor bescherming tegen hoge temperaturen
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Vuurvast 850g/m2 met siliconen gecoat glasvezelweefsel met 260℃ hittebestendigheid voor bescherming tegen hoge temperaturen
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
850g/m2 Vuurvaste Hittebestendige Siliconen Gecoate Glasvezelstof voor Bescherming tegen Hoge Temperaturen
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |

