Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 549 producten.
E-Glas Glasvezel Stof Hoogtemperatuur Bescherming Silicone Gecoat Brandbestendig
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Brandpreventie Silicone-gecoate glasvezelstof Isolatie voor hoge temperatuur bescherming
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Heat Insulation Fireproof Silicone Coated Fiberglass Fabric for High Temperature Protection
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Grijze E-Glas Siliconen Glasvezelstof Brandwerend Hoge Temperatuur Thermische Isolatie Siliconen Gecoate Stof Doek
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
E-Glas Branddicht Silicone Glasvezel Stof Thermische isolatie Glasvezel Hoogtemperatuurweerstand Silicone Stof Stof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
E-Glas Branddicht Silicone Glasvezel Stof Thermische isolatie Glasvezel Hoogtemperatuurweerstand Silicone Stof Stof
| Temperature resistance: | -50 C degree to 500 C degree |
|---|---|
| Weight: | 400 g/sqm |
| Thickness: | 0.3 mm |
Customized Colored Silicone Fiberglass Fabric Fireproof High Temperature Thermal Insulation Silicone Coated Fabric Cloth
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Anti-Aging Weerbestendige Siliconen Gecoate Glasvezelstof met Corrosiebestendigheid voor Industriële Toepassingen
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Grijs warmtebestendige siliconen rubber gecoate glasvezel stof isolatieve warmtebestendige siliconen glasvezel stof
| Bevindende temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
De waterdichte Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor uiterst Op hoge temperatuur beschermt
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |

