Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 684 producten.
De hoge Flexibele die Stof van de Siliconeglasvezel in Hitteisolatie wordt gebruikt voor Thermische Isolatiedekking
| Temperatuurweerstand: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Typeglasvezel: | E glas |
| Gewicht: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezel Fab For Thermal Insulation Covers
| Temperatuurweerstand: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Typeglasvezel: | E glas |
| Gewicht: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
E-Glas Branddicht Silicone Glasvezel Stof Thermische isolatie Glasvezel Hoogtemperatuurweerstand Silicone Stof Stof
| Coating: | one or two sides silicone rubber |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Het de Stoffensilicone op hoge temperatuur van de Glasvezel Thermische Isolatie bedekte Hittebestendig met een laag
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Het goede Weefsel dat Pu plaatst bedekte Glasstof voor van de toepassingenrook en brand gordijnen met een laag op hoge temperatuur
| Gewicht: | 470g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Hoogtemperatuur E-Glas Silicone Stof Stof Thermische isolatie Rubber Silicone Gecoate Glasvezel Stof
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 32 oz. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Duurzame met siliconen gecoate glasvezelstof, thermische isolatie, siliconen glasvezel voor brandwering
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Vermiculite Coated Fiberglass Fabric Fireproof Thermal Insulation
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| Gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |
1000C de Stof van de hitteisolatie voor Marine Covers Of Steam Turbine
| Materiaal: | Glasvezel, Kiezelzuur, Aluminiumfolie |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Stof van het thermische Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glas voor Branddekking
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |

