Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 686 producten.
Stof van de silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare Verwijderbare de Isolatiematras van de Isolatiedekking
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Silicone met een laag bedekte glasvezelstof voor de Stootkussens van de de Dekensmatras van de Thermische Isolatiedekking
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Van de polyurethaan (Pu) de Met een laag bedekte Glasvezel Stof voor Thermische Isolatie en Brandbeveiliging
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Aluminiumfolie Gelamineerde Stof voor Thermische Isolatiedekking, Hittebestendig Gordijn, Buis
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
De silicone Met een laag bedekte Stof van de de Brandbarrière van de Glasstof voor Thermische Isolatie
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Pu Met een laag bedekte Glasstof met hoge weerstand voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
Aluminiumfolie gelamineerd warmtereflecterend glasvezel voor thermische isolatie
| Toepassing: | Thermische Isolatiedekking |
|---|---|
| Dikte: | 1.55mm |
| Werktemperatuur: | 550C |
Alkali Vrije Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatie
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefsel: | geweven keperstof |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatiematras
| gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | grijs |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatiematras
| Gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | Grijs |

