Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 906 producten.
Vuurvaste de Glasvezelstof 0.8mm van het rookgordijn Acryl Met een laag bedekt Vuurvast Materiaal
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Behandeling: | Acryl pregnated |
| Toepassing: | Rookgordijn |
Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Thermische isolatiedekking
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
Wärmeisolatie Silicone-gecoate glasvezelstofstof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Silica Glasvezel Stof voor EV AUTO BRANDDEKEN
| Kleur: | grijs |
|---|---|
| Thermische weerstand: | 550℃/1000℃ |
| Verpakking Details: | Bestand die brandstof op hoge temperatuur in kartons wordt ingepakt op pallets of volgens de eisen v |
Met siliconen gecoate glasvezelstof voor Ev Car Fire Blanket Veiligheidsuitrusting voor elektrische voertuigen
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Thermische Weerstand: | 550℃/1000℃ |
| Verpakking Details: | Bestand die brandstof op hoge temperatuur in kartons wordt ingepakt op pallets of volgens de eisen v |
Thermische Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Deken van het Brandlassen
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Thermische weerstand: | 550℃/1000℃ |
| Verpakking Details: | Bestand die brandstof op hoge temperatuur in kartons wordt ingepakt op pallets of volgens de eisen v |
Het goede van de de Hulptrilling van de weerbestendigheidsspanning Zwarte Neopreen bedekte Glasvezelstof voor Uitbreidingsverbinding met een laag
| Temperatuurweerstand: | -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 600 G/M2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
Marine Silicone Rubber Coated Fiberglass-Stof voor Elektrische Isolatie
| Gewicht: | 32 oz |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| Breedte: | 1.5 m |
Brandvertragend siliconen bekleed glasvezelstof met verbeterde duurzaamheid
| Verpakkingen: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Weight: | 140gsm to 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Thermische Isolatiekeperstof/satijn/Met een laag bedekte de Glasvezeldoek/stof van het duidelijk Weefselsilicone Rubber voor Uitbreidingsverbindingen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |

