Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 870 producten.
Het goede van de de Hulptrilling van de weerbestendigheidsspanning Zwarte Neopreen bedekte Glasvezelstof voor Uitbreidingsverbinding met een laag
| Temperatuurweerstand: | -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 600 G/M2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
Marine Silicone Rubber Coated Fiberglass-Stof voor Elektrische Isolatie
| Gewicht: | 32 oz |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| Breedte: | 1.5 m |
Brandvertragend siliconen bekleed glasvezelstof met verbeterde duurzaamheid
| Verpakkingen: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Weight: | 140gsm to 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Thermische Isolatiekeperstof/satijn/Met een laag bedekte de Glasvezeldoek/stof van het duidelijk Weefselsilicone Rubber voor Uitbreidingsverbindingen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
De Doek van de het Siliconeglasvezel van de temperatuurweerstand voor Thermische Isolatiedekking
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| SLEUTELWOORD: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
van de de glasvezel Beste Kwaliteit van 2020 de beste verkopende silicone met een laag bedekte Doek van het het Kiezelzuurfiberglas Hoge voor Lassen met Temperatuur
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
Temperatuurweerstand 0.4mm Silicone Doordrongen Glasvezeldoek
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
Van de de oliënweerstand van de vetweerstand het de brandstofresistance17oz Silicone bedekte Glasvezeldoek voor Isolatiedekking met een laag
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het keperstofweefsel PTFE voor de Deken van de BARBECUEbrandbeveiliging
| naam: | ptfe met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Voordeel: | Bestand op hoge temperatuur |
Siliconestof, Vuurvast die materiaal met een laag van silicone voor Verwijderbare Jasjes en Dekking Op hoge temperatuur met een laag wordt bedekt
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

