Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ chemical resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 1193 producten.
Hoogtemperatuurbestendige siliconen rubbercoated twill geweven glasvezel mesh stof
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| trefwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Coating: | Siliconen |
Fabrieksproducten Goedkope prijs Hoge sterkte enkelzijdig siliconen membraan geïmpregneerd glasvezel
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| trefwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Coating: | Siliconen |
Custom Thermal Insulation Jacket Heat-insulating Jackets & Removable Cover Systems
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkali -inhoud: | alkali gratis |
Aanpasbare maten thermische isolatiejas met 1000°C temperatuurbestendigheid en water- en oliebestendige verwijderbare isolatiehoes
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
De Brandgordijnen van branddekens voor Olie en Gasindustrie
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of geweven duidelijk |
Bestand tegen hoge temperaturen, vlamvertragend, hoog silicasilicium gecoat twill geweven glasvezeldoek
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | 550 graden Celsius |
| Gewicht: | 1920 g/sqm |
Materiaal voor vuur- en rookgordijnen: 0,6 mm grijze aluminium-pigmenteerde FPF's
| Materiaal: | glasstof |
|---|---|
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
| Garenband: | E-glas |
Het Dek, het Terras, het Gazon of het Kampeerterrein van brandpit mat grill mat protect your van Knallende Sintels
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
Vuurvaste Mat, Dekbeschermer, Brand Pit Accessories, Brandwondvat, onder Grillmat, BARBECUEmat, Terrasschild, Brand - vertrager
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
Het Dek, het Terras, het Gazon of het Kampeerterrein van brandpit mat grill mat protect your van Knallende Sintels
| Materiaal: | Silicone-gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |

