Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ chemical resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 1193 producten.
Flexibele luchtkanaalconnector op maat voor ventilatiesysteem
| Temperature resistance: | From -50 C degree to 550 C degree |
|---|---|
| Weight: | 600 G/M2 |
| Thickness: | 0.45 mm |
Het vuurvaste Rubber van het Glasvezeldoek Met een laag bedekte Silicone voor de Deken van de Lassenbrand
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Maximumtemperatuur: | 550°C (1100°F) |
| gewicht: | 580 g/sqm (17 Oz. /Sq. Yard.) |
De goede Dekens van het de Dekens Duurzame Lassen van de Schurings Bestand Brand
| Basisstof: | HT800 |
|---|---|
| Kleur: | het grijs en customed kleuren |
| Materiaal: | Pu-Glasvezel |
Fabriek Directe Verkoop EN-13501 Gecertificeerd Rookgordijn met 550°C Temperatuurbestendigheid en 0,6 mm Dikte
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
Vermiculiet gecoate keramische vezeldoek – Aangepaste kleur hoge temperatuur doek
| Oppervlaktebehandeling: | Vermiculiet |
|---|---|
| breedte: | 1m of aangepast |
| Dikte: | 3 mm |
Middelgrote de Glasvezeldoek Op hoge temperatuur van het Gewichtssilicium voor het Verschepen van de Bouwisolatie
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 580 g/m2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
1mm Dikke Beide het Zijmateriaal van de de Uitbreidingsverbinding van de Siliconerubber Met een laag bedekte Stof voor Hitte/Koude Isolatie
| Gewicht: | 32 oz |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| breedte: | 1.5 M |
1mm Dikke bedekten Beide Zijsiliconerubber Flexibele Compensatoren met een laag
| Gewicht: | 32 oz |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| Breedte: | 1.5 m |
Siliconenrubber gecoat glasvezelweefsel Glasvezeldoek
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| trefwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Coating: | Siliconen |
Dubbelzijdig vuurvast siliconen glasvezel gaasdoek met hoge sterkte, met rubber gecoat glas
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| trefwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Coating: | Siliconen |

