Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 965 producten.
Pipe Niet-metaalvezel luchtcompensator weefsel uitbreidingsgewricht
| Temperature resistance: | From -50 C degree to 550 C degree |
|---|---|
| Gewicht: | 600 G/M2 |
| Thickness: | 0.45 mm |
Hoog van het de Doek Hittebestendig 18OZ Kiezelzuur van de Kiezelzuurglasvezel van de de Doekrook van de de Deurhitte de Isolatiestootkussen
| Eenheidsgewicht: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte: | 0.024inch |
Van de de Stoffenlucht van China de Producten Aangepaste van de Distributiebuizen Met een laag bedekte Stof Pu
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Middelgrote de Glasvezeldoek Op hoge temperatuur van het Gewichtssilicium voor het Verschepen van de Bouwisolatie
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 580 g/m2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
De groene Doek Op hoge temperatuur van de het Gordijnstof van de Glasvezelbrand voor het Opbouwen van Vuurleidingssysteem
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
0.85mm Witte Silicone Met een laag bedekte Stof voor het Systeemeuro 120 Brandbeveiliging van het Brandgordijn
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
0.8mm de Doek8h Satijn Op hoge temperatuur 3784HT 550C van de Turbine Algemeen Glasvezel
| sollicitatie: | Branddeken |
|---|---|
| Gewicht: | 880 g/m2 |
| Werktemperatuur: | 550 graden Celsius |
Isolatiestoffen op hoge temperatuur voor Turbinedekens in Zeeproject
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| De industriële Breedte van het Brand Algemene Broodje: | 920mm |
| Dikte: | 0.6mm |
17 Oz Salmon Welding Curtains & Deken
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | zalm |

