Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 657 producten.
Het chemische Bestand Siliconerubber bedekte de Brand van de Glasvezeldoek met een laag - Textiel van het vertragers de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Silicone Met een laag bedekt van de de Toebehorenroker van de Glasvezelbarbecue de Sintelstootkussen om Vuurvaste Brand Pit Mat For Grills
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Brandwerend siliconen bekleed glasvezelstof voor rookgordijnen en brandbedekkingen voor auto's
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Gemiddeld |
| Type garen: | C-glas |
De enige Zij Achtergebleven Vlam van de de Glasvezeldoek van 1070gsm Pu Met een laag bedekte
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezeldoek |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
De hoge Doek van het Kiezelzuurfiberglas voor Lassen met Temperatuurweerstand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Rode Silicone Met een laag bedekte de Glasvezeldoek van 17 Oz voor van de Lassenbescherming en Brand Dekens
| Gewicht: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Dikte: | 0.45mm |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
Van de de Glasvezeldoek van Ptfe van de schuringsweerstand Chemische Bestand Waterdicht voor Olie en Gaspijp het Verpakken
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Grijs |
De hoge Doek van de Kiezelzuurglasvezel voor het Met een laag bedekken met Verschillende Elastomeren en Polymeren
| Eenheidsgewicht: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| standaarddikte: | 0.024inch |
Doek op hoge temperatuur van de Weerstands de Ptfe Met een laag bedekte Glasvezel voor Industriële Gordijnen
| Totaal gewicht: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1550m |
| Totale dikte: | 0.43mm |
Zware Silica Doek Lasdeken met 1000°C Temperatuurbestendigheid 18 oz/sqy Eenheidsgewicht en Crowfoot Patroon
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |

