Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal conductive insulating silicone fiberglass cloth ] bij elkaar passen 19 producten.
Excellent Insulation Thermal Conductive Silicone Coated Fiberglass Fabric with 50 m / 100 m Roll Length
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Excellent Insulation Thermal Conductive Water Repellent Silicone Coated Fiberglass Fabric Silicone Fiberglass Cloth
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Hittebestendige Vuurvaste Gordijnen die Warmtegeleidingsvermogensilicone Rubber Met een laag bedekte Fibergla isoleren
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Uitstekende isolatie warmtegeleidende siliconen stof stof brandvertragend siliconen bekleed glasvezel stof
| Temperature resistance: | -50 C degree to 500 C degree |
|---|---|
| Weight: | 400 g/sqm |
| Thickness: | 0.3 mm |
Hitte-isolatie 550C Glasvezel Touw Voor Industriële Oven Open Haarden Deur Warmteafdichtingen
| Diameter: | 25mm |
|---|---|
| Werktijd.: | 550 C |
| Materiaal: | E-glas vezel |
Hitte-isolatie 550C Glasvezel Touw Voor Industriële Oven Open Haarden Deur Warmteafdichtingen
| Diameter: | 25mm |
|---|---|
| Werktijd.: | 550 C |
| Materiaal: | E-glas vezel |
14 oz van de Isolatie de Materiële Grijze Deklaag Stoffen met Silicone voor Dekking en Jasjes
| Gewicht: | 510 g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,44 mm |
| Kleur: | Grijs |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof 0,4 Mm Koud en Hittebestendig Materiaal
| Gewicht: | 510 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,44 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Stof compensator doek met 1700 graden Celsius temperatuurbestendigheid, 600 gsm gewicht en alkali-vrij hoog silicaweefsel
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Glasvezel Hittebestendige Kabel op hoge temperatuur voor Isolatie die Industriële Fornuizendeur inpakken
| Diameter: | 25mm x 25mm |
|---|---|
| Temperaturen. weerstand: | 550 C |
| basis: | 100%-e-Glas 9um |

