Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1590 producten.
Corrosiebestendig, weerbestendig, waterafstotend, met siliconen gecoat glasvezelweefsel voor hogetemperatuurtoepassingen
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Geïsoleerde spatsbestendige PU-gecoate glasvezelstof met meerdere breedteopties voor lasdekens
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Dubbelzijdig waterdicht PU-gecoat glasvezelstof 460 g/m2 0,41 mm warmte-isolatie jas materiaal
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Dubbelzijdig PU-gecoat glasvezelstof 460 g/m2 0,41 mm brandbestendig thermisch isolatiemateriaal voor industrieel gebruik
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
37 Oz. Vuurvaste Silicone Doordrongen Glasvezelstof voor Isolatiedekens en Lassengordijnen
| Bevindende Temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 37 Oz. /Sq.Yd. +/-10% |
| Dikte: | 0,036 Duim |
4H satijn 0.41mm Brand - vertragersstof Pu 2 Kantenm0 Vuurvaste Gordijnen
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Brand - vertrager Pu Met een laag bedekte het Waterdicht maken van de de Stoffenpu Met een laag bedekte Glasvezel van de Glasvezeldoek Vuurvaste de Stoffenhoogte - kwaliteit
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Brandvertragend Silicone Stof Thermisch Glasvezel Stof Isolatie Branddicht Silicone Rubber Gecoate Glasvezel Stof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
0.3 mm Dikte 400 g/m2 Gewicht Silicone gecoate glasvezelstof met 1 / 1,2 / 1,5 meter Breedte
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Alkali-vrije grijze siliconen gecoate glasvezelstof met aangepaste breedte voor thermische isolatie
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

