Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1350 producten.
Waterdichte PU-gecoate glasvezeldoek Brandwerende PU-gecoate glasvezeldoek Isolatiematras Isolatiedeken
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
van de de glasvezel Beste Kwaliteit van 2020 de beste verkopende silicone met een laag bedekte Doek van het het Kiezelzuurfiberglas Hoge voor Lassen met Temperatuur
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof op hoge temperatuur Hittebestendig Zilveren Grey Glass Fiber Cloth
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
Met siliconen gecoat glasvezelweefsel brandwerende hittebestendige doek
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| WEVE TYPE: | keper geweven of aangepast |
Vuurvaste siliconen beklede glasvezelstof met hoge temperatuurstabiliteit en chemische weerstand voor beschermende kleding
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Groothandel op maat vuurvast 850g/m2 hittebestendige siliconen gecoate glasvezelstof
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Hoge silica stoffen brandwerende siliconenrubber gecoat glasvezelweefsel
| Basis materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Weefseltype: | keper geweven of aangepast |
De hoge Doek van de de Stoffenpolyurethaan Met een laag bedekte Glasvezel van de Duurzaamheids Vuurvaste Waterdichte Glasvezel
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
De Doek van de het Siliconeglasvezel van de temperatuurweerstand voor Thermische Isolatiedekking
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| SLEUTELWOORD: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
De vuurvaste Witte Deken van Fire Blanket Welding van de Glasvezelfabrikant
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0,4 mm - 0,8 mm |

