Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ ptfe fiberglass thermal insulation fabric ] bij elkaar passen 294 producten.
SUNTEX van de de Glasvezeldoek van 36 oz Doek Op hoge temperatuur van het de Barrièrekiezelzuur de Vuurvaste
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte: | 0.053inch |
1 van mm van de de Doeksilicone Met een laag bedekte Glasvezel Dikte de Stoffen Flexibele Slang in het Systeem
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 1080 g/sqm |
| Dikte: | 0,9 MM. |
1 van mm van de de Uitbreidingsverbinding Dikte van de de Doeksilicone Met een laag bedekte Glasvezel de Stoffenoem
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 1080 g/sqm |
| Dikte: | 0,9 mm |
De Dekens van het glasvezellassen voor Gordijnen in de Machinewerkplaats, als Dalingsdoeken, Isolatiematten en als Machinedekking
| Deklaag: | tweezijdige Pu met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Warmte-isolatie en vuurvast, waterdicht materiaal, met siliconen gecoat glasvezelweefsel
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| trefwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Coating: | Siliconen |
Silicone Met een laag bedekt Hitte Weerspiegelend Bestand Behoudend Materiaal
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Hoogtemperatuurwarmte-isolatie Brandbestendige Silica Glasvezel dekenstof
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Zware Silica Doek Lasdeken met 1000°C Temperatuurbestendigheid 18 oz/sqy Eenheidsgewicht en Crowfoot Patroon
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
1200℃ Hittebestendige Siliciumdoek met 18 oz/sqy Eenheidsgewicht en Crowfoot Patroon voor Brandvertragende Toepassingen
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Waterdicht en branddicht met siliconen gecoate glasvezelstof voor vuurputmat
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| trefwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Coating: | Siliconen |

