Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] bij elkaar passen 985 producten.
Geïsoleerde siliconen beklede glasvezel stof voor dekens, panelen en dekens
| Material: | fiberglass fabric |
|---|---|
| Alkali content: | medium |
| Yarn type: | C-Glass |
Doek van de hittebestendige en thermische isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor branddeken
| Bevindende temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
warmte-isolatie en brandbeveiliging met siliconen bekleed glasvezelstof
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Gemiddeld |
| Type garen: | C-glas |
Vuurvaste Doek op hoge temperatuur van de Thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Dubbelzijdig, brandwerend, hoge temperatuur, warmte-isolatie, siliconen bekleed glasvezelstofstof
| Verpakkingen: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Warmtebestendige Silicone-gecoate glasvezelstof Isolatie Branddichte Silicone rubber-gecoate glasvezelstof
| Gebruikstemperatuur: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Basisvezel: | glasvezel |
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
Warmte-isolatie, slijtvastheid, siliconen beklede glasvezelstof
| Material: | Fiberglass |
|---|---|
| Temperature resistance: | -50 C degree to 550 C degree |
| Weight: | 510 g/sqm |
Doek op hoge temperatuur van de Weerstands de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Hittebestendige Isolatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
De silicone Met een laag bedekte Waterdichte Vuurvaste Zak van de Glasvezeldoek voor Antiexplosiebatterij
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-glas |
kies zijsilicone met een laag bedekte glasvezelstof uit en beide de zijsilicone met een laag bedekte Doek van de fiberglassilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |

