Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 587 producten.
0.4mm de Bestand Beschermende Kleding Op hoge temperatuur van het Siliconerubber Met een laag bedekte Lassen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Grijs warmtebestendige siliconen rubber gecoate glasvezel stof isolatieve warmtebestendige siliconen glasvezel stof
| Bevindende temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Het chemische Bestand Siliconerubber bedekte de Brand van de Glasvezeldoek met een laag - Textiel van het vertragers de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Van het de Fabrieksfiberglas van China de Stoffen Lage Prijs 0.4mm Met een laag bedekte Glasvezel van het Douane de Flexibele Silicium Rubber
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
De Glasvezeldoek van 17 oz Grey Welding Fabric Silicone Coated voor Lassengordijnen & Dekens
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Dikte: | 17mils |
| Kleur: | rood of grijs |
Het siliconerubber bedekte Thermische Isolatiestof voor Verwijderbare Dekking met een laag
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Stof van de thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel Vuurvast voor Rookdetector
| Weefseltype: | 4H satijn |
|---|---|
| Deklaag: | het dubbele met een laag bedekte rubber van het kantensilicone |
| Dikte: | 0.42mm |
Silicone-gecoate glasvezelstof isolatie warmtebestendige Silicone-gecoate glasvezel voor brandpreventie
| Product Name: | twill woven 0.4mm silicone rubber coated fiberglass cloth |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
De witte Doek van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Industriële Branddekens en Brand Algemene Broodjes
| Weefseltype: | 4H satijn |
|---|---|
| Deklaag: | het dubbele met een laag bedekte rubber van het kantensilicone |
| Dikte: | 0.42mm |
De met een laag bedekte Glasvezel van de Glasvezeldoek met silicone rubberdeklaag twee de lasspat op hoge temperatuur van de kantenhitte
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-GLAS |

