Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 870 producten.
PU-gecoate glasvezelstof met 460 g/m2 Gewicht 0,41 mm Dikte en 1 m tot 1,55 m Breedte voor thermische isolatie
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Dubbel gecoat (hoog silica & PU) glasvezelweefsel | 460 g/m², 0,41 mm | Vuurvast & Thermische isolatie
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Aanpasbare warmtebestendige PU-gecoate glasvezelstof met een hoge silica-coating voor brandwerende toepassingen
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Brandvertragende, olie- en oplosmiddelbestendige glasvezelstof: PU-gecoat met hoge sterkte
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / Zwart |
Brandwerend PU-gecoat glasvezelstof 460 g/m2 0,41 mm voor luchtleidingen en lasdekens
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
460 g/m2 PU-gecoate glasvezelstof met 0,41 mm dikte en temperatuurstabiele 1800°C voor brandwerende toepassingen
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
0.4 mm brandbestendig duurzaam PU-gecoat glasvezelstof voor brandbeveiligingssysteem,M0-certificaat
| Gewicht: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw Zwart |
Silicone-gecoate glasvezelstof 400 g/m2, 0,3 mm dik
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Brandpreventie Silicone beklede glasvezelstof met hoge temperatuurbestendigheid en corrosiebestendigheid voor industriële toepassingen
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Brandpreventie Hoogtemperatuurbescherming Silicone-gecoate glasvezelstof met corrosiebestendigheid voor industriële toepassingen
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

