Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ 260 continuous thermal protection silicone coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 8 producten.
Flexibel hittebestendig met siliconen gecoat glasvezelweefsel met 260℃ continue thermische bescherming, 0,3 mm dikte en 400 g/m² gewicht
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Flexible Heat Resistant Silicone Coated Fiberglass Fabric with 260℃ Continuous Thermal Protection 0.3 mm Thickness and 400 g/sqm Weight
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Het blauwe Silicone bedekte Glasvezelstof voor Lassenbescherming, thermische isolatie, uitbreidingsverbinding met een laag, enz.
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
Brand - Stof van de vertragers de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassengordijnen
| Gewicht: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Flexibel warmtebestendige siliconen beklede glasvezelstof met 260°C aanhoudende warmtebescherming 0,3 mm dik en 400 g/m2 gewicht
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Stof van het silicone de Rubber Met een laag bedekte Glas voor Hitteisolatie
| De diensttemperatuur: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Basisvezel: | Glasvezel |
| Deklaag: | siliconerubber met twee kanten |
3732 media Plicht Met een laag bedekte Waterdichte het Lassendoek van de Brand Algemene Glasvezel
| Gewicht: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
De hoge Doek van het Kiezelzuurfiberglas voor Lassen met Temperatuurweerstand 2000 F
| Gewicht: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
1

